Profil dzialalnosci

   Głównym założeniem firmy ZDOBIENIE ŚWIATA jest działalność warsztatowa, polegająca na organizacji i prowadzeniu szeregu warsztatów rękodzielniczych pomagających rozwijać artystyczne pasje wszystkim tym, którzy kochają sztukę, posiadają zdolności manualne i potrzebuję czasem choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Jeśli jednak wydaje Ci się, że nie posiadasz zdolności artystycznych, a mimo to pragniesz ozdobić rzeczywistość wokół siebie - to również jest możliwe. Nie trzeba mieć duszy artysty, żeby nauczyć się wykonywania atrakcyjnych ozdób.

   Ponadto prowadzimy sklep stacjonarny oraz internetowy, gdzie znajdą Państwo niemal wszystko, co potrzebne każdemu początkującemu, jak i bardziej zaawansowanemu rękodzielnikowi: serwetki, papiery, preparaty, pędzle i inne narzędzia, przedmioty do ozdabiania (drewno, szkło, metal, plexi, styropian, świece itp.), okucia, szablony, dodatki zdobnicze, filc, tasiemki, wełny, akcesoria do wyrobu biżuterii, do scrapbookingu, sospeso i wiele innych ze stale zwiększającego się asortymentu.

Dodatkowo wykonujemy także szereg prac na zamówienie:

- prezenty na różne okazje wraz z atrakcyjnym ich zapakowaniem

- dodatki ślubne (podziękowania dla Rodziców, kosze ze słodyczami i alkoholem, kieliszki, buty Panny Młodej itp.)

- stroiki i wianki świąteczne

- ozdoby świąteczne

- zabawki szydełkowe, filcowe

- biżuteria

- makramy

- ozdobione skrzynki na wino

- wazony, talerze do ciasta

- drobiazgi dekoracyjne, magnesy i wiele innych.

Zapraszamy do naszej galerii prac, gdzie w dziale ZAMÓWIENIA DLA KLIENTÓW mogą Państwo obejrzeć już zrealizowane projekty.