Sklep stacjonarny

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego sklepu mieszczącego się w Łodzi.

Na półkach stoi wiele ciekawych przedmiotów czekających na ozdobienie, a wykonanych głównie z drewna, szkła, plexi, styropianu i metalu. Nie brakuje też gładkich świec i stearynowych lampionów, które aż się proszą, by je udekorować, choćby tasiemką i małą dowieszką.

Jeśli ozdabiają Państwo przedmioty techniką DECOUPAGE, to warto usiąść wygodnie w fotelu i wybrać w komputerze serwetkę lub papier ryżowy z interesującym wzorem. Co chwilę pojawiają się nowe - zaczęło się od 600 wzorów, obecnie przekroczyliśmy już 5000 ! Przy tym samym pulpicie można do woli przebierać w elementach do wyrobu sztucznej biżuterii - a ceny tych elementów mamy bardzo konkurencyjne!

Jako że jesteśmy rękodzielnikami z ogromnym zamiłowaniem do tworzenia rzeczy niepowtarzalnych - możemy Państwu zaoferować oryginalnie ozdobione przedmioty, które tuzinami wdzięczą w NASZYCH PRZACACH. A jeśli nie znajdą Państwo tego, czego szukają - wszystko można zamówić! Skrzynka z makami? Nie ma sprawy! Butelka na nalewkę dębową? Już się robi! Chustecznik do pokoju malutkiej dziewczynki? Żaden problem! Buty czy kieliszki ślubne - wykonane na życzenie dodatkowo umilą ten ważny dzień! Potrzebny niebanalny, oryginalny prezent, np. łapacz snów - z pewnością podołamy niemal każdemu wyzwaniu :-)

Zatem - jeśli tak jak my - kochają Państwo ozdabiać swój świat - zapraszamy do nas! W poszukiwaniu inspiracji zapraszamy do galerii naszych prac. OZDABIAMY WSZYSTKO !!!

sklep (orginal)