prezenty

Każdy upominek, choćby najmniejszy - powinien być odpowiednio zapakowany. Najmniej wyszukanym i najtańszym sposobem zapakowania prezentu są papierowe lub foliowe torebki. Nieco więcej kosztuje nas zapakowanie prezentu w ozdobne tekturowe pudełko - w ten sposób uzyskujemy ciekawszy efekt, a jednocześnie - osoba obdarowana może takie pudełko wykorzystać jako pojemniczek na swoje "skarby". Nieco więcej zaangażowania wymaga od nas opakowanie prezentu w kolorowy papier i przewiązanie go wstążką, jednak nie każdy papier, jaki oferują nam sklepy - się nadaje. Niezależnie od ceny - wszystkie artykuły używane do pakowania prezentów muszą być wysokiej jakości, żeby opakowany upominek wyglądał dobrze i sprawiał wrażenie ekskluzywnego.

Często nasi Klienci (dziękujemy im za to!) twierdzą, że prezenty przez nas zapakowane zyskują na swej wartości, a samo opakowanie staje się dodatkowym upominkiem!

Zapakowany prezent ozdobiony żywymi kwiatami? Dla nas to nie problem, a ogromna przyjemność pokazania Państwu i przekonania do jeszcze jednej możliwości podarowania kwiatów...

W ZDOBIENIU ŚWIATA propnujemy Państwu szeroki asortyment produktów używanych do pakowania prezentów.

Jeśli jednak ktoś nie czuje się na siłach albo ma mało czasu na zapakowanie prezentu - może go przynieść do nas (nawet dzień czy kilka dni wcześniej) - a my go odpowiednio ozdobimy. Nie ważne, czy są to czekoladki, pidżama, patelnia czy zegarek - każdy prezent zostanie zapakowany odpowiednio do swojego charakteru, specjalnie dla obdarowywanego, z uwzględnieniem tej szczególnej okazji, lub po prostu... bez okazji.

Natomiast gdyby zechcieli Państwo nauczyć się tej sztuki - serdecznie zapraszamy na nasze warsztaty artystycznego pakowania prezentów (na które można przynieść coś konkretnego do zapakowania!), prowadzone przez doświadczonego dekoratora. Zapewniamy fachowe porady, proste triki i wiele cennych wskazówek jak powinien wyglądać prezent dla nastolatki, dla dziadka czy dla szefowej.

A jeśli już jesteśmy w temacie prezentów, to... w naszym sklepie mogą Państwo kupić ładny przedmiot, który stanie się niepowtarzalnym upominkiem! Jako że wszyscy jesteśmy rękodzielnikami - artystami - mamy tę przyjemność oferowania Państwu naszych małych dzieł sztuki. Zapraszamy!

 

Wybierz miesiąc:

data godzina temat warsztatu
-01
środa

-02
środa

-03
środa

-04
środa

-05
środa

-06
środa

-07
środa

-08
środa

-09
środa

-10
środa

-11
środa

-12
środa

-13
środa

-14
środa

-15
środa

-16
środa

-17
środa

-18
środa

-19
środa

-20
czwartek

-21
czwartek

-22
czwartek

-23
czwartek

-24
czwartek

-25
czwartek

-26
czwartek

-27
czwartek

-28
czwartek

-29
czwartek

-30
czwartek

-31
czwartek