prezenty

Każdy upominek, choćby najmniejszy - powinien być odpowiednio zapakowany. Najmniej wyszukanym i najtańszym sposobem zapakowania prezentu są papierowe lub foliowe torebki. Nieco więcej kosztuje nas zapakowanie prezentu w ozdobne tekturowe pudełko - w ten sposób uzyskujemy ciekawszy efekt, a jednocześnie - osoba obdarowana może takie pudełko wykorzystać jako pojemniczek na swoje "skarby". Nieco więcej zaangażowania wymaga od nas opakowanie prezentu w kolorowy papier i przewiązanie go wstążką, jednak nie każdy papier, jaki oferują nam sklepy - się nadaje. Niezależnie od ceny - wszystkie artykuły używane do pakowania prezentów muszą być wysokiej jakości, żeby opakowany upominek wyglądał dobrze i sprawiał wrażenie ekskluzywnego.

Często nasi Klienci (dziękujemy im za to!) twierdzą, że prezenty przez nas zapakowane zyskują na swej wartości, a samo opakowanie staje się dodatkowym upominkiem!

Zapakowany prezent ozdobiony żywymi kwiatami? Dla nas to nie problem, a ogromna przyjemność pokazania Państwu i przekonania do jeszcze jednej możliwości podarowania kwiatów...

W ZDOBIENIU ŚWIATA propnujemy Państwu szeroki asortyment produktów używanych do pakowania prezentów.

Jeśli jednak ktoś nie czuje się na siłach albo ma mało czasu na zapakowanie prezentu - może go przynieść do nas (nawet dzień czy kilka dni wcześniej) - a my go odpowiednio ozdobimy. Nie ważne, czy są to czekoladki, pidżama, patelnia czy zegarek - każdy prezent zostanie zapakowany odpowiednio do swojego charakteru, specjalnie dla obdarowywanego, z uwzględnieniem tej szczególnej okazji, lub po prostu... bez okazji.

Natomiast gdyby zechcieli Państwo nauczyć się tej sztuki - serdecznie zapraszamy na nasze warsztaty artystycznego pakowania prezentów (na które można przynieść coś konkretnego do zapakowania!), prowadzone przez doświadczonego dekoratora. Zapewniamy fachowe porady, proste triki i wiele cennych wskazówek jak powinien wyglądać prezent dla nastolatki, dla dziadka czy dla szefowej.

A jeśli już jesteśmy w temacie prezentów, to... w naszym sklepie mogą Państwo kupić ładny przedmiot, który stanie się niepowtarzalnym upominkiem! Jako że wszyscy jesteśmy rękodzielnikami - artystami - mamy tę przyjemność oferowania Państwu naszych małych dzieł sztuki. Zapraszamy!

 

Wybierz miesiąc:

data godzina temat warsztatu
-01
poniedziałek

-02
poniedziałek

-03
poniedziałek

-04
poniedziałek

-05
wtorek

-06
wtorek

-07
wtorek

-08
wtorek

-09
wtorek

-10
wtorek

-11
wtorek

-12
wtorek

-13
wtorek

-14
wtorek

-15
wtorek

-16
wtorek

-17
wtorek

-18
wtorek

-19
wtorek

-20
wtorek

-21
wtorek

-22
wtorek

-23
wtorek

-24
wtorek

-25
wtorek

-26
wtorek

-27
wtorek

-28
wtorek

-29
środa

-30
środa

-31
środa