prezenty

Każdy upominek, choćby najmniejszy - powinien być odpowiednio zapakowany. Najmniej wyszukanym i najtańszym sposobem zapakowania prezentu są papierowe lub foliowe torebki. Nieco więcej kosztuje nas zapakowanie prezentu w ozdobne tekturowe pudełko - w ten sposób uzyskujemy ciekawszy efekt, a jednocześnie - osoba obdarowana może takie pudełko wykorzystać jako pojemniczek na swoje "skarby". Nieco więcej zaangażowania wymaga od nas opakowanie prezentu w kolorowy papier i przewiązanie go wstążką, jednak nie każdy papier, jaki oferują nam sklepy - się nadaje. Niezależnie od ceny - wszystkie artykuły używane do pakowania prezentów muszą być wysokiej jakości, żeby opakowany upominek wyglądał dobrze i sprawiał wrażenie ekskluzywnego.

Często nasi Klienci (dziękujemy im za to!) twierdzą, że prezenty przez nas zapakowane zyskują na swej wartości, a samo opakowanie staje się dodatkowym upominkiem!

Zapakowany prezent ozdobiony żywymi kwiatami? Dla nas to nie problem, a ogromna przyjemność pokazania Państwu i przekonania do jeszcze jednej możliwości podarowania kwiatów...

W ZDOBIENIU ŚWIATA propnujemy Państwu szeroki asortyment produktów używanych do pakowania prezentów.

Jeśli jednak ktoś nie czuje się na siłach albo ma mało czasu na zapakowanie prezentu - może go przynieść do nas (nawet dzień czy kilka dni wcześniej) - a my go odpowiednio ozdobimy. Nie ważne, czy są to czekoladki, pidżama, patelnia czy zegarek - każdy prezent zostanie zapakowany odpowiednio do swojego charakteru, specjalnie dla obdarowywanego, z uwzględnieniem tej szczególnej okazji, lub po prostu... bez okazji.

Natomiast gdyby zechcieli Państwo nauczyć się tej sztuki - serdecznie zapraszamy na nasze warsztaty artystycznego pakowania prezentów (na które można przynieść coś konkretnego do zapakowania!), prowadzone przez doświadczonego dekoratora. Zapewniamy fachowe porady, proste triki i wiele cennych wskazówek jak powinien wyglądać prezent dla nastolatki, dla dziadka czy dla szefowej.

A jeśli już jesteśmy w temacie prezentów, to... w naszym sklepie mogą Państwo kupić ładny przedmiot, który stanie się niepowtarzalnym upominkiem! Jako że wszyscy jesteśmy rękodzielnikami - artystami - mamy tę przyjemność oferowania Państwu naszych małych dzieł sztuki. Zapraszamy!

 

Wybierz miesiąc:

data godzina temat warsztatu
-01
sobota

-02
sobota

-03
sobota

-04
sobota

-05
sobota

-06
sobota

-07
sobota

-08
sobota

-09
sobota

-10
sobota

-11
sobota

-12
sobota

-13
sobota

-14
sobota

-15
sobota

-16
sobota

-17
sobota

-18
sobota

-19
sobota

-20
sobota

-21
niedziela

-22
niedziela

-23
niedziela

-24
niedziela

-25
niedziela

-26
niedziela

-27
niedziela

-28
niedziela

-29
niedziela

-30
niedziela