Warsztaty

Witamy na stronie poświęconej warsztatom prowadzonym przez ZDOBIENIE ŚWIATA

 Warsztaty o różnym stopniu zaawansowania prowadzimy zarówno dla grup (dorośli, grupy szkolne, przedszkolne, półkolonie, urodziny, wieczory panieńskie), jak i osób indywidualnych. Prowadzimy różnorodne warsztaty tematyczne, np. bożonarodzeniowe, wielkanocne, halloweenowe czy dla dzieci, a oprócz tego różne stopnie zaawansowania poszczególnych z nich, np. decoupage’u czy szydełkowania. Również jeśli nie masz pomysłu na prezent, a chcesz obdarować bliską osobę czymś niebanalnym - jeśli wiesz, że zainteresuje się rękodziełem, wykup zajęcia w ramach bonu upominkowego.

Nie tworzymy z góry ustalonych grup i terminów, aby ułatwić Państwu rozpoczęcie przygody z rękodziełem. Umawiamy się na dogodny dla każdego termin, wobec tego każdy może dopasować swoje możliwości czasowe.

W trakcie warsztatów zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe, przedmioty do ozdabiania, preparaty i narzędzia potrzebne do realizacji programu. Bazujemy tylko na oryginalnych i specjalistycznych mediach przeznaczonych do decoupage’u, nie stosujemy gorszych, choć tańszych zamienników, lub substytutów domowego wyrobu.  

Cena uwarunkowana jest kilkoma czynnikami:

- czas - warsztat może odbywać się w godzinach pracy sklepu stacjonarnego lub w terminach extra (np. sobotni wieczór, niedziela), 1 godzina lub kilka

- tematyka - pełna lekcja od podstaw czy drobne porady dla osób, które mają już pewną orientację w temacie

- grupa – osoba, która przyprowadza kilku następnych uczestników (do 5 osób) na warsztaty otrzymuje rabat 10% za każdą kolejną osobę

- materiały – ile i jakie, własne uczestnika czy Zdobienia Świata.

Najczęściej cena mieści się między w przedziale między 50 a 100 zł.

Nasi animatorzy są wieloletnimi praktykami, posiadają solidne podstawy teoretyczne oraz przygotowanie pedagogiczne bądź/lub ukończyli szkoły trenerskie. Gratis dorzucamy też miłą atmosferę, drobne przegryzki i napoje, bezcenne porady i uśmiech trenerów. :-)

Zadzwoń do nas już dziś i rozpocznij z nami ozdabiać swój świat!!!

Po prawej stronie znajduje się zestawienie warsztatów, z którego można wybrać interesujący Państwa dział tematyczny, zapoznać się z jego szczegółami i... zadzwonić, aby zapisać się i wziąć w nim udział :-)

Zapisać się można telefonicznie (601-944-897) lub drogą mailową na zdobienie@swiata.pl i ustalić tematykę oraz warunki cenowe.

Wpłaty za warsztaty można również dokonywać na nasze konto:

Zdobienie Świata

18 1240 3060 1111 0010 6964 8163

w tytule prosimy wpisać tytuł i datę warsztatów, oraz imię i nazwisko Uczestnika, lub bezpośrednio w naszym sklepie w Łodzi, przy ul. Wierzbowej 18.

Serdecznie zapraszamy!