Warsztaty ARTYSTYCZNEGO PAKOWANIA PREZENTOW

Nie jest sztuką zapakować prezent w gotowe pudełko czy torbę, ale zrobić to tak, by wszyscy pamiętali podarunek, który wręczamy, a nawet, by  żal było go rozpakować :-) Atrakcyjne, niepowtarzalne opakowanie znacznie podniesie wartość prezentu! Jesteśmy firmą zajmującą się już od kilku lat m.in. pakowaniem prezentów różnorakich, nawet bardzo nieregularnych.

Ideą tego warsztatu jest nauka pakowania prezentów, ale szkoda marnować energii na pakowanie pustych pudełek, więc może warto przynieść jakiś przedmiot, przewidziany na prezent i od razu go ładnie przyozdobić. Okazja dowolna – np. obrona pracy dyplomowej, podziękowanie, urodziny, imieniny, chrzest, komunia, ślub czy prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy.

Posiadamy ogromną ilość papierów, folii, tkanin ozdobnych, jak również mnóstwo efektownych dodatków zdobniczych. Dekorujemy również za pomocą żywych kwiatów z zabezpieczeniem przed więdnięciem (np. na ślub). Jeśli chcecie Państwo, by Wasze prezenty były wyjątkowe, skorzystajcie z naszej oferty warsztatowej lub po prostu przyjdźcie do nas, a my zapakujemy, co tylko chcecie! :-)